Chcesz zainwestować w nieruchomości?

Chcesz zarobić pieniądze na wymarzone wakacje?

Nie czekaj zbyt długo, po śniadaniu może być za późno!

Dobrze urządzone mieszkanie gwarantuje sukces

Przygotuj się do kolejnych inwestycji!

Zainwestowałeś. Teraz czekaj na satysfakcjonujące zyski!

ZAPISY OTWARTE! 🙂

 

CZWARTY zjazd absolwentów szkolenia Dudek & Sempowicz !

Szanowny absolwencie i absolwentko ! Troszkę będziemy się powtarzać, ale….

Niezmiernie miło jest mi Cię powiadomić, że nic chyba już nie stoi na przeszkodzie,

żeby zaprosić Cię na …… kolejny Zjazd Absolwentów !

Jeśli nie było cię z nami w Warszawie (już dwa razy!) , ani na Cyprze, to….żałuj! Niezapomniane wrażenia, pogoda, widoki i (do)szkolonko!

 

Pierwsze i w zasadzie zawsze szukane… Ile to będzie kosztować? Hotel już nas zna, wie, że jesteśmy dziwni, więc zrobią dla nas kolejny zjazd praktycznie prawie po takich samych kosztach jak ostatnio.

Koszt 4 Oficjalnego III Zjazdu Absolwentów to 699 PLN (100 PLN taniej niż ostatnio! ), ale warunek jest taki, że fakturuje to Dawid przez swoją LTD, czyli otrzymujecie fakturę angielską.

Tu mogę wstawić link dla Ciebie, jeśli to był jedyny warunek, żeby Zjazd był mega tani…. bo jest! To będzie dodatkowa mega partia wiedzy!

Kliknij na obrazek poniżej :), zostaniesz przeniesiony na stronę sklepu Dawida, gdzie będzie można dokonać zakupu udziału w Zjeździe.

 

 

 

Jeśli jednak masz jeszcze jakieś wątpliwości to przygotowałem serię kilku pytań i odpowiedzi.

Kiedy?  24 stycznia 2020.

Gdzie?  Hotel znany większości Absolwentów czyli Hotel Plaza w Warszawie, niedaleko lotniska.

Ile osób będzie? Nie wiemy jeszcze, ale wysyłamy zaproszenia do wszystkich Absolwentów i Absolwentek.

Czy będzie obiad i catering? Tak, dogadujemy jeszcze temat z hotelem, ale będzie i obiad i przerwy kawowe.

Czy będzie nocleg? Nie, tego nie możemy zapewnić, gdyż nie wiemy kto i skąd przyjedzie, a sporo ludzi jest z Warszawy czy Łodzi lub po prostu wraca wieczorem. Polecamy Best Western Poleczki, obok Plaza, bo… jest tańszy i nie wyganiają nas z patio do 4 rano 🙂

Czy będzie afterparty? Tak, po skończonym spotkaniu może być afterparty, ale będziemy musieli opuścić salę w Plaza (przeniesiemy się do Best Westerna pewnie) na sprzątanie na sobotni ranek.

Gdzie będzie afterparty? Nie wiemy jeszcze czy i ile osób się zadeklaruje, a ile będzie musiało wracać, ostatnio byliśmy w hotelu obok.

Czy Jerzy będzie do oporu;)? Nie, nie mogę, gdyż w sobotę z samego rana zaczynam szkolenie, więc wracam pewnie około 23:00 do hotelu. Poza tym mam słabą silną wolę 😉

 

 

Kto będzie? Poprzednio był niezapomniany radca prawny Piotr Dobrowolski, spec, którego rad nam potrzeba nadal! Kto tym razem? Ano sam Dawid Dudek w swojej osobie, który przekaże nam wieści na tematy związane frankowiczami oraz z inwestowaniem przez spółki LTD i inne , najnowsze wieści. Czyli….

Jak dzięki social mediom poszukiwać osób posiadających kredyt we franku szwajcarskim – case study i praktyczne warsztaty

Praktyczne około 2-godzinne warszawy, w czasie których krok pokażę krok po korku jak budować kampanie reklamowe nastawione na docieranie do osób, które posiadają kredyt we fraku szwajcarskim. Zaprezentuję jak budować kampanię reklamową, jak stworzyć własną przynętę, która zbuduje relację z leadem i w końcu jak sprawdzać zainteresowanie potencjalnego leada współpracą z nami.

Spółki LTD a inwestowanie w nieruchomości w Polsce

W czasie około godzinnego warsztatu pokażę jak działają brytyjskie spółki LTD (w Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii Północnej – to nie to samo! 🙂 ). Następnie omówię, w jaki sposób bezpiecznie przez takie podmioty gospodarcze inwestować w Polsce i chronić swój majątek. Całość będzie na praktycznych już zbudowanych strukturach i przykładach. Duży nacisk położę na to jak chronić swój majątek i zabezpieczyć nieruchomości np. przed polskim urzędem skarbowym czy też komornikiem. Dodatkowo służę kontaktami do moich księgowych i doradców podatkowych, gdyby ktoś chciał sobie spółkę założyć. Ważne – mam wynegocjowane specjalne stawki dla chętnych założyć spółkę LTD :)! 

 

Dogaduję Krzysztofa Marciniaka, żeby nam opowiedział coś niecoś o tym jak inwestuje w spółki z o.o., lub poprzez spółki z o.o., bo, po ostatnim jego poście nikt nie wiedział o co chodzi:)

Być może wystąpi Filip z Łodzi, opowiadajac o swoim kejsie odkupu mieszkania z hipoteką gminy oraz…

w fazie załatwiania… Magda Tylipska, która jako prawnik z ramienia Miasta Starego Warszawy asystowała czy też poprowadziła dziesiątki, jeśli nie setki eksmisji 🙂

 

Co jeszcze będzie? Nie wiem:) Zobaczymy na ile starczy nam czasu i jakie będziecie mieć pytania i kogo uda mi się ściągnąć?

Teraz już OK? Wszystko wiadomo? Decyzja zapadła?

To siup, Klikaj na obrazek i idź do sklepiku Dawida. Dokonaj rezerwacji:)

http://bit.ly/ZjazdAbsolwentow2020