Od pucybuta do milionera, od kelnera do rentiera… Chcesz poznać fascynujące i pełne przygód, wyzwań oraz wpadek losy chłopaka, który w latach 80. zaczynał jako kelner w jeleniogórskim hotelu, by ćwierć wieku później mieć w portfelu inwestycyjnym  kilkanaście nieruchomości, solidny dochód rentierski i zwiedzać egzotyczne zakamarki świata? Jurek Sempowicz wraz z Korekto.pl zaprasza do lektury! 

Jeśli choć troszkę mnie znasz lub tylko śledzisz na Facebooku, to wiesz, że niespokojna ze mnie dusza, ale też bardzo pozytywnie nastawiona do świata i ludzi. To chyba właśnie ta cecha najbardziej przydaje mi się w życiu i pozwala przejść suchą nogą przez jego meandry.

Ta książka nie jest typowym poradnikiem inwestycyjnym. Co zrobić i jak inwestować, żeby móc spokojnie i w miarę wygodnie żyć i… pracować? Tak, tak: pracować. Bo nie wyobrażam sobie życia bez pracy, ale na własnych warunkach i zasadach.

Kiedyś jeden z analityków bankowych odmówił mi kredytu na zakup kolejnej nieruchomości, stwierdziwszy: „Nie ma pan wyższego wykształcenia i w przyszłości będzie miał problemy ze znalezieniem pracy i spłaceniem kredytu”. No cóż, to prawda: nigdy nie szukałem sobie pracy; to ona sama do mnie przychodzi, a ja się z nią z ochotą witam, bo robię to, co lubię. Dzięki temu cały czas jestem więc w ulubionej pracy, a jednocześnie – cały czas na urlopie.

Ta książka opisuje drogę, która zaprowadziła mnie do takiego celu i pozwala robić to, na co mam ochotę, a przy tym mieć z tego frajdę, fun i pieniądze.

Oczywiście, fani nieruchomości znajdą tutaj masę interesujących ich rzeczy, ale opisuję też inne inwestycje, bardziej lub mniej trafione: w portale internetowe (m.in. hardcorowo-randkowy…), w naukę giełdy czy w handel hurtowy. Znajdzie się też kilka mniej lub bardziej śmiesznych lub strasznych opowieści z życia.

Dlatego mam nadzieję, że „Od kelnera do rentiera” nie rozczaruje ani tych Czytelników, którzy oczekiwali poradnika inwestycyjnego, ani tych lubiących książki przygodowe – jednego i drugiego znajdziecie tutaj sporo.  

 

Jurek Sempowicz

Książka jest w cenie 49,00 PLN

 

 

www.madom.pl/ksiazka

Polub mnie facebook.com/JerzySempowicz

Jeżeli do logowania na Facebooku używasz innego maila niż podany powyżej to wpisz w to pole mail używany na FB.
Jest on konieczny do nadania dostępu do grupy na FB oraz wszelkich materiałów.

Aby to pole uzupełnić automatycznie naciśnij przycisk
Jeśli nie masz FB, nie wypełniaj tego pola.